Ο Σταύρος Λάντσιας με το “Ημερολόγιο Ονείρων” στην ARTηρία
ARTηρία – www.artiria.gr – τηλ: 26450.22820
Παρασκευή 8 Ιουνίου 2012 – Ώρα: 21.30
Με αφορμή την κυκλοφορία του καινούργιου cd “Ημερολόγιο Ονείρων” ο Σταύρος Λάντσιας μαζί με τους δεξιοτέχνες μουσικούς Γιώργο Καλούδη και Αντρέα Πολυζωγόπουλο παρουσιάζει ένα πρόγραμμα ορχηστρικής μουσικής υψηλής αισθητικής.
Η συναυλία ήδη παρουσιάστηκε στο Μόναχο και την Κολωνία με μεγάλη επιτυχία. Τον Ιούλιο 2012 θα παρουσιασθεί και στο Βερολίνο στα πλαίσια της ανάληψης της προεδρίας της Ευρωπαϊκής Ένωσης από την Κύπρο.