Με τα Τρίκαλα εντός στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Δ΄ Εθνικής ο Οδυσσέας
Ξεκινάει την ερχόμενη Κυριακή 21 Οκτωβρίου το πρωτάθλημα της Δ” Εθνικής κατηγορίας. Στον 5ο Όμιλο ο Οδυσσέας Νυδριού υποδέχεται στην πρεμιέρα την φιλόδοξη ομάδα των Τρικάλων. Καλούνται οι φίλαθλοι όλης της Λευκάδας να στηρίξουν τις προσπάθειες του Σωματείου σε μια εποχή ιδιαίτερα δύσκολη για όλους μας. Ο αγώνας αρχίζει στις 3.00 μ.μ.