Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του Συλλόγου Μοτοσυκλετιστών Λευκάδας
Ο Σύλλογος Μοτοσυκλετιστών Λευκάδας σας προσκαλεί την παραμονή των Χριστουγέννων και ώρα από 09:00΄ έως 21:00΄ στην Φιλανθρωπική εκδήλωση που διοργανώνει, όπως κάθε χρόνο, στην κεντρική Αγορά της Λευκάδας (έναντι Εμπορικού Επιμελητηρίου) με μίνι έκθεση μοτοσυκλέτας, γιορτινά εδέσματα, αναμνηστικά και ημερολόγια του συλλόγου μας καθώς και φωτογράφηση των μικρών & μεγάλων μας φίλων πάνω στις μοτοσυκλέτες της έκθεσης, έναντι συμβολικού αντιτίμου.
Τα έσοδα από την εκδήλωση μας θα διατεθούν για την ενίσχυση του κοινωνικού παντοπωλείου του Δήμου Λευκάδας.
Σας περιμένουμε όλους να διασκεδάσουμε και να δώσουμε ένα μικρό χαμόγελο σ’ αυτούς που το έχουν πραγματικά ανάγκη.