Τον Κεραυνό Θεσπρωτικού υποδέχεται την Κυριακή ο Οδυσσέας
Στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής της Δ΄ Εθνικής (5ος Όμιλος) ο Οδυσσέας Νυδριού θα υποδεχτεί, την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2013, τον Κεραυνό Θεσπρωτικού. Ο αγώνας αρχίζει στις 3.00 μ.μ. στο Γήπεδο του Νυδριού «Ν. Στεριώτης».
Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Κοεμτζίδης Παναγιώτης (ΕΠΣ Κοζάνης) με βοηθούς τους: Ιωαννίδη Νικόλαο (ΕΠΣ Κοζάνης) και Σουλίδη Ευστράτιο (ΕΠΣ Κοζάνης). Παρατηρητής του αγώνα έχει οριστεί να είναι ο Κούλιας Νικόλαος (ΕΠΣ Κέρκυρας).