Προσωρινή μεταφορά της λαϊκής αγοράς Λευκάδας
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Σε δημοτικό χώρο, στην οδό Αντώνη Τζεβελέκη απέναντι από το 1ο Γυμνάσιο και 1ο Λύκειο Λευκάδας, θα μεταφερθεί προσωρινά, από το Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2013, η λαϊκή αγορά της Λευκάδας που μέχρι τώρα πραγματοποιούνταν στην οδό 8ης Μεραρχίας μπροστά από το δικαστικό μέγαρο προκειμένου να λυθεί το ζήτημα της κυκλοφοριακής συμφόρησης και να διευκολύνονται οι καταναλωτές σε ένα σημείο με ευρυχωρία και πολλά σημεία πρόσβασης.
ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ