Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας στον Σύλλογο Καρσάνων Αττικής
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΣΑΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
Πρόσκληση
Ο Σύλλογος Καρσάνων καλεί όλους τους συγχωριανούς και φίλους στην «κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας» που θα γίνει την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2013 και ώρα 6:30 μ.μ. στα γραφεία του Συλλόγου Λευκαδίων Ηλιούπολης και γύρω Δήμων «Η Φανερωμένη», Αθηνοδώρου 45 και Ίωνος, στην Κάτω Ηλιούπολη (Μετρό Αγ. Δημητρίου, λεωφορείο Α4 από Βουλιαγμένη, στάση Αγ. Παρασκευής Κάτω Ηλιούπολη).
Στην συνέχεια θα ακολουθήσει ελεύθερη συζήτηση για τα προβλήματα του χωριού μας και του συλλόγου μας.
Με εκτίμηση
Το ΔΣ