Επιμελητήριο: Σεμινάριο για τις αλλαγές στην εργατική νομοθεσία
Το Επιμελητήριο Λευκάδας σε συνεργασία με τον Σύλλογο Λογιστών – Φοροτεχνικών Λευκάδας, λόγω των συχνών μεταβολών και συμπληρώσεων που παρατηρούνται στην εργατική νομοθεσία έκρινε σκόπιμη την υλοποίηση ενός Σεμιναρίου ανοικτό προς όλα τα μέλη του, που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 03.03.2013 και ώρα 10.00 π.μ. στο ξενοδοχείο IONIAN STAR.
Η διοργάνωση αυτή θα αποτελέσει ένα βοήθημα κατά το σύστημα της διαρκούς ενημέρωσης προκειμένου να επιτευχθεί το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
Με εκτίμηση
Ο πρόεδρος
Σκιαδαρέσης Σ. Σωτήριος