Της Dentista
Μια ευχάριστη έκπληξη με περίμενε σήμερα σε μια εξόρμηση για εντοπισμό ορχιδέων στο Σύβρο. Ανάμεσα στα άτομα ενός κοινού πληθυσμού από ανεμώνες, υπήρχαν και μερικά με πολλαπλές σειρές πετάλων!!!!
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email