Επίσκεψη του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Ιονίων Νήσων στη Λευκάδα
Την Παρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, στο ξενοδοχείο Ionion Star Λευκάδα, πραγματοποιήθηκε επιμορφωτική ημερίδα Διευθυντών εκπαιδευτικών μονάδων της Λευκάδας, την οποία συνδιοργάνωσε η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Ιονίων Νήσων με τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Λευκάδας.
![]() |
![]() |
Στα πλαίσια της ημερίδας υπήρξε εισήγηση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης κ. Ιωάννη Καραβασίλη με θέμα: «Από τον εμπειρισμό στη Διοίκηση Ολικής Ποιότητας».