Αποκριάτικο πάρτυ Πολιτιστικού Συλλόγου Τσουκαλάδων
Αποκριάτικο πάρτυ 2013 – Φωτορεπορτάζ
Μεγάλη επιτυχία είχε το Αποκριάτικο πάρτυ που διοργάνωσε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Τσουκαλάδων την Κυριακή 10 Μαρτίου. Οι μικροί φίλοι του συλλόγου διασκέδασαν, έπαιξαν και χόρεψαν με τη ψυχή τους…
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
… ενώ οι μεγάλοι (και οι μικροί) ευχαριστήθηκαν την όμορφη ανοιξιάτικη μέρα και τη θέα από το παλιό σχολείο.
![]() |
![]() |
(Από το επίσημο ιστολόγιο του Πολιτιστικού Συλλόγου Τσουκαλάδων όπου μπορείτε να δείτε, κάνοντας κλικ εδώ, πολλές φωτογραφίες από το Αποκριάτικο Πάρτυ)