Με επιτυχία η Αποκριάτικη Γιορτή του 1ου Νηπιαγωγείου Λευκάδας
Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκε σήμερα, Παρασκευή 15 Μάρτη 2013, η Αποκριάτικη Γιορτή του 1ου Νηπιαγωγείου Λευκάδας. Σε αυτό συνέβαλαν οι λιλιπούτειοι πρωταγωνιστές της εκδήλωσης με τις γεμάτες χρώματα και φαντασία αποκριάτικες στολές τους, βγαλμένες από τον μαγικό κόσμο των παραμυθιών, οι πολύ καλές δασκάλες του σχολείου και οι γονείς φυσικά των παιδιών με τα γευστικότατα εδέσματα που είχαν προετοιμάσει.
![]() |
![]() |
Οι φωτογραφίες από τη γιορτή είναι της κας Έφης Χαλικιά.
![]() |
![]() |