Ο ΑΟ Καλαμιτσίου τίμησε τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Παναγιώτη Πολίτη (Μπλάνα)
Ο ΑΟ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ κάθε χρόνο προσπαθεί να υπενθυμίζει στην κοινωνία μας κάποιους ανθρώπους που δούλεψαν για το ποδόσφαιρο, μόχθησαν, και το ανέδειξαν. Σε κάθε πόστο, παίχτες, προπονητές, παράγοντες ή διαιτητές, ανθρώπους που χωρίς τη δικιά τους προσπάθεια το άθλημα μας θα ήταν φτωχότερο!
![]() |
![]() |
Έτσι κατά τη διάρκεια του αγώνα με τον Αμβρακικό Βόνιτσας (3-0), απονεμήθηκε τιμητική πλακέτα στον ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, γνωστό σε όλους ΜΠΛΑΛΑ, για την πολυετή προσφορά του στο Λευκαδίτικο ποδόσφαιρο!
Περισότερρες πληροφορίες και φωτο στο WWW.AOKALAMITSIOU.GR