Αύριο μεταξύ Οδυσσέα και Εθνικού Φιλιππιάδας ο τελικός Κυπέλλου ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας
Ο τελικός Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πρέβεζας Λευκάδας, μεταξύ των ομάδων Οδυσσέα Νυδριού και Εθνικού Φιλιππιάδας θα διεξαχθεί αύριο Τετάρτη 20 Μαρτίου 2013. Ο αγώνας αρχίζει στις 3.00 μ.μ. στο Γήπεδο του Ζαλόγγου.
Είναι η τρίτη φορά που οι δύο ομάδες βρίσκονται αντιμέτωποι σε τελικό Κυπέλλου. Τελευταία ήταν πέρυσι όπου ο Οδυσσέας Νυδριού είχε αναδειχτεί νικητής με σκορ 1-0. Υπενθυμίζουμε ότι ο κυπελλούχος Πρέβεζας-Λευκάδας αγωνίζεται στη συνέχεια στο Κύπελλο Ερασιτεχνών Ελλάδας.