Με Βατανιακό ο Τηλυκράτης και με Εθνικό Φιλιππιάδας εντός ο Οδυσσέας
Στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Football League 2 ο Τηλυκράτης θα υποδεχτεί, την Κυριακή 24 Μαρτίου 2013, τον Βατανιακό. Ο αγώνας αρχίζει στις 3.00 μ.μ. στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας.
Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΕΠΣ Αχαΐας) με βοηθούς τους: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ (ΕΠΣ Αχαΐας) και ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΠΣ Αχαΐας). Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΣ Αχαΐας) και παρατηρητής του αγώνα έχει οριστεί να είναι ο ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΣ Ηπείρου).
Στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής της Δ΄ Εθνικής (5ος Όμιλος) ο Οδυσσέας Νυδριού θα υποδεχτεί, την Κυριακή 24 Μαρτίου 2013, τον Εθνικό Φιλιππιάδας, από τον οποίο έχασε στα πέναλτι με σκορ 5-4, την Τετάρτη που μας πέρασε, στον τελικό κυπέλλου ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας. Ο αγώνας αρχίζει στις 3.00 μ.μ. στο Δημοτικό Στάδιο Νυδριού.
Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΕΠΣ Κέρκυρας) με βοηθούς τους: ΒΛΑΣΣΗ ΘΩΜΑ (ΕΠΣ Κέρκυρας) και ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΕΠΣ Κέρκυρας). Παρατηρητής του αγώνα έχει οριστεί να είναι ο ΜΠΛΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΣ Ηπείρου).