Αγώνες Κλασσικού Αθλητισμού Γυμνασίων Λευκάδας
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Την Δευτέρα 22 Απριλίου 2013 διεξήχθησαν στο Δημοτικό στάδιο Λευκάδας οι αγώνες κλασσικού αθλητισμού μαθητών-μαθητριών Γυμνασίων. Συμμετείχαν μαθητές και μαθήτριες από όλα τα Γυμνάσια του Νομού. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Η Οργανωτική επιτροπή σχολικών αγώνων Ν. Λευκάδας ευχαριστεί τους μαθητές-τριες που συμμετείχαν στους αγώνες, τους συνοδούς καθηγητές-κριτές και τον αθλητικό Οργανισμό του Δήμου Λευκάδας για την παραχώρηση του γηπέδου.
Η Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αγώνων
[Gallery not found]