Εγκαίνια Έκθεσης Ζωγραφικής της FRANA με τίτλο «LUCILLA CORA»
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ
Σας προσκαλούμε να τιμήσετε με την παρουσία σας, τα εγκαίνια έκθεσης ζωγραφικής με τίτλο «LUCILLA CORA» της FRANA (ΦΡΑΝΑ) που θα πραγματοποιηθούν την Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2013, ώρα 20.00 στην Αίθουσα Τέχνης «Θεόδωρος Στάμος» στην Πλατεία Μαρκά.
Η Έκθεση θα διαρκέσει έως 10 Μαΐου 2013. Ώρες επισκεπτών 18.00 – 21.00.
Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ι. ΓΑΖΗΣ