ΔΤ του Δήμου Λευκάδας για την 3η Συνάντηση Τουριστικών Φορέων Προορισμών Ακτίου
ΔΗΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΙΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ |
Λευκάδα 3 /6/2013 |
Δελτίο Τύπου
Επιθυμούμε να διευκρινήσουμε ότι στην 3η Συνάντηση Τουριστικών Φορέων Προορισμών Ακτίου που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 28 Μαΐου 2013 και ώρα 18.30 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Επιμελητηρίου Λευκάδας, εκ μέρους του Δήμου Λευκάδας, παραβρέθηκε και συμμετείχε στη συζήτηση η Ειδική Σύμβουλος του Δήμου για θέματα Τουρισμού-Πολιτισμού- Επικοινωνίας, κα Ιωάννα Φίλιππα η οποία δεν αναφέρεται στην ανακοίνωση που εξέδωσε το Επιμελητήριο Λευκάδας.
Ως γνωστόν ο Δήμος Λευκάδας εξαρχής μετέχει και υποστηρίζει σταθερά την παραπάνω πρωτοβουλία των φορέων Λευκάδας-Πρέβεζας-Βόνιτσας.