Γυμναστικός Σύλλογος: Τέλος προπονήσεων του Badminton με μίνι τουρνουά
Το τέλος των προπονήσεων του Badminton
Έκλεισαν οι προπονήσεις του Badminton με ένα μίνι τουρνουά. Συμμετείχαν άτομα που τους δύο τελευταίους μήνες (Απρίλιο και Μάιο) κάθε Σαββατοκύριακο μάθαιναν τα μυστικά του Badminton στο κλειστό γυμναστήριο του 1ου Λυκείου Λευκάδας στις παλιές αλυκές.
Τέλος έδωσαν ραντεβού να συνεχίσουν αυτή τη προσπάθεια το Σεπτέμβρη.
Εκ του Γυμναστικού Συλλόγου Λευκάδας.