Συνάντηση Περιφερειάρχη με θεσμικούς παράγοντες της Λευκάδας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ | Κέρκυρα 7 Ιουνίου 2013 |
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Ο Περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων, Σπυρίδων Σπύρου, με την Διαχειριστική Αρχή της Περιφέρειας Ιονίων Νήσων, έχει σήμερα συνάντηση εργασίας στις 11:30 το πρωί, με τον Βουλευτή Λευκάδος, κ. Θεόδωρο Σολδάτο, με τον Δήμαρχο Λευκάδος κ. Κώστα Αραβανή, τον Αντιπεριφερειάρχη Λευκάδος, κ. Θεόδωρο Βερύκιο, και τον Γενικό Διευθυντή Ανάπτυξης της Περιφέρειας Ιονίων Νήσων κ. Νικήτα Καραλή.
Στις 12:00 το μεσημέρι, ο κ. Σπύρου θα δεχθεί επίσκεψη από τον Πρέσβη του Βελγίου κ. Marc Van Den Reeck.