Γνωρίζετε τη σημασία και το έργο της Βιβλιοθήκης μας; Στηρίζετε τη διατήρηση και την ανάπτυξή της;
Ένα Poll for Facebook (Δημοσκόπηση για το Facebook) έχει δημιουργηθεί από την Δημόσια Βιβλιοθήκη Λευκάδας, στην εδώ διεύθυνση (https://apps.facebook.com/my-polls/lefkaslibrary01), όπου καλούνται οι χρήστες να στηρίξουν τη διατήρηση και ανάπτυξη της Βιβλιοθήκης, με αφορμή δημοσιεύματα στον τύπο, σχετικά με συγχώνευση βιβλιοθηκών, που δημιουργούν σύγχυση και ανησυχία στο πανελλήνιο και στη Λευκάδα.
Γνωρίζετε τη σημασία και το έργο της Βιβλιοθήκης μας; Στηρίζετε τη διατήρηση και την ανάπτυξή της;
1: NAI
2: OXI