Ενημέρωση από την Πυροσβεστική για την πρόληψη και αντιμετώπιση των δασικών πυρκαγιών
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ |
Στα πλαίσια της αποστολής του Πυροσβεστικού Σώματος, αναφορικά με την πρόληψη των δασικών πυρκαγιών, η Π.Υ. Λευκάδας πραγματοποίησε σήμερα (21-06-2013) περί ώρα 10:30΄ στην πλατεία του Αγίου Μηνά στην πόλη της Λευκάδας, διανομή ενημερωτικών φυλλαδίων στους πολίτες, με θέμα «την πρόληψη και αντιμετώπιση των δασικών πυρκαγιών».
![]() |
![]() |
Ο Διοικητής της Π.Υ. Λευκάδας
Βασίλειος Ε. Κώνστας
Πύραρχος
![]() |
![]() |