Επίσημη παρουσίαση της διαδικτυακής πύλης της ΕΤΙΝ ΑΕ
Η επίσημη παρουσίαση της «Διαδικτυακής Πύλης» των Ιονίων Νήσων ιδιοκτησίας της Ε.Τ.Ι.Ν. Α.Ε θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10/07/2013 και ώρα 19.30 στην αίθουσα συνεδριάσεων του πνευματικού κέντρου του Δήμου Λευκαδίων, σύμφωνα με ανακοίνωση του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Αντώνιου Δουβίτσα και η οποία ανακοίνωση, ας σημειωθεί, έχει σταλεί επιλεκτικά σε ορισμένα από τα αποκαλούμενα ΜΜΕ -έντυπα και ηλεκτρονικά- του νησιού μας.
Το σχόλιό μας: Ευελπιστούμε ότι η νέα διαδικτυακή παρουσίαση της εταιρείας θα συμβάλλει στην «αναβάθμισή» της, κάτι που δυστυχώς δεν συνεισφέρει στο ελάχιστο η επιλεκτική αυτή ενημέρωση από τον κ. Διευθύνοντα Σύμβουλο… μιας εταιρείας, κατά τα άλλα, που δεν την κληροδότησε από τους προγόνους του, ούτε την δημιούργησε ο ίδιος, οπότε θα δικαιολογούνταν ενδεχόμενα και η στάση του, αλλά βασικοί μέτοχοι της οποίας είναι φορείς, πρωτίστως της τοπικής Αυτοδιοίκησης, του τόπου μας.