Προεγγραφές στις Ακαδημίες της Δόξας – Basketball Summer Camp 2013
Οι Ακαδημίες της ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, ξεκινουν ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΕΣ στα τμήματά τους.
Σκοπός μας είναι, να αναδιοργανώσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα τα τμήματα υποδομής και γι΄ αυτόν τον λόγο, ξεκινάμε προεγγραφές, ώστε να γνωρίζουμε τον αριθμό των Αθλητών μας, να χωρίσουμε τα τμήματα της νέας χρονιάς και να ρυθμίσουμε τις ώρες προπόνησης.
Σας καλούμε να δηλώσετε συμμετοχή για την νέα χρονιά που επιφυλάσσει πολλές ευχάριστες εκπλήξεις !! Με αυτόν τον τρόπο θα μας βοηθήσετε στον καλύτερο και έγκαιρο προγραμματισμό της νέας αγωνιστικής περιόδου.
Η Νέα Αγωνιστική χρονιά θα αρχίσει την 1η Σεπτέμβρη 2013 (το τμήμα των Παίδων θα αρχίσει 1η Αυγούστου 2013). Συνάντηση Υπευθύνων και Γονέων / Κηδεμόνων θα πραγματοποιηθεί αρχές Σεπτέμβρη.
Οι παράγοντες και οι προπονητές του Σωματείου είναι στην διάθεσή σας για ενημέρωση.
Πληροφορίες για τις Προεγγραφές, τις μέρες και ώρες του Basketball Summer Camp της ομάδας και στα τηλέφωνα:
- 6937092061 Σπύρος Μικρώνης
- 6937276065 Δημήτρης Κόγκας
- 6981208607 (whats up) Σταμάτης Σταυρόπουλος
![]() Δυνατότητα Εγγραφής τελευταίας στιγμής στο Κλειστό από τις 16.45 !! |