Στη Λευκάδα με Καλοκαιρινό παζάρι «Το Χαμόγελο του Παιδιού»
Στη Λευκάδα βρίσκεται από χθες βράδυ ο εθελοντικός οργανισμός, μη κερδοσκοπικού χαρακτήρα, «Το Χαμόγελο του Παιδιού». Έχει στήσει τους πάγκους του στην κεντρική πλατεία, μπροστά από την εκκλησία του Αγίου Σπυρίδωνα, με σκοπό αφενός με την ενημέρωση και ευαισθητοποίηση του κοινού για το πολύπλευρο έργο το, αφετέρου δε την οικονομική ενίσχυση των δράσεων του, μέσω της αγοράς αναμνηστικών ειδών, δώρων και εποχιακών ειδών.
![]() |
![]() |
Στη Λευκάδα θα παραμείνει έως και την Παρασκευή 2/8 και το καλοκαιρινό παζάρι θα είναι ανοιχτό από τις 18.00 – 01.00. Αμέσως μετά, από το Σάββατο 3/8 έως και την Δευτέρα 5/8, θα μετακομίσει στην Καρυά με τις ίδιες ώρες λειτουργίας.
[Gallery not found]