Φωτορεπορτάζ του Νίκου Ζαβιτσάνου από τη 2η ημέρα της αναπαράστασης του Χωριάτικου Γάμου
Συνεχίστηκε σήμερα Κυριακή 4 Αυγούστου 2013 το βράδυ, στη Νέα Πλατεία Καρυάς, με την ΓΑΜΗΛΙΑ ΤΕΛΕΤΗ & ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ: Στεφάνωμα, Προικιά, Παραδοσιακό γλέντι, το τριήμερο των εκδηλώσεων της Αναπαράστασης του Χωριάτικου Γάμου στην Καρυά Λευκάδας, που γίνεται από τον Μουσικοφιλολογικό Όμιλο Καρυάς «ο Απόλλων» με την συνδιοργάνωση του Πνευματικού Κέντρου Λευκάδας.
![]() |
![]() |
Το φωτορεπορτάζ από την 2η Ημέρα της Αναπαράστασης που ακολουθεί είναι του Νίκου Ζαβιτσάνου.
[Gallery not found]Για το βίντεο του Θανάση Κατωπόδη από την 1η Ημέρα της Αναπαράστασης του Χωριάτικου Γάμου (ΣΚΗΝΙΚΗ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΗ: Προξενιά, Προζύμια, Καρφώματα, Πλύσιμο μαλλιών, Αρραβώνες) κάντε κλικ εδώ |