Την απόκτηση του Δημήτρη Καραδολάμη ανακοίνωσε η Δόξα
Στη Δόξα Λευκάδας θα αγωνίζεται από τη νέα σεζόν ο Δημήτρης Καραδολάμης, παίκτης του ΟΦΗ τα τρία τρία τελευταία χρόνια, όπως ανακοίνωσε επίσημα η ομάδα της Δόξας:
Στην ομάδα μας θα αγωνίζεται ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΔΟΛΑΜΗΣ (1987, 2.04). Τα τρία τελευταία χρόνια αγωνίζονταν στον ΟΦΗ και σαν αντίπαλός μας σε Β & Α2 Εθνική. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στην Γουμένισσα, κι από εκεί σε Άρη Θεσσαλονίκης, Μακεδονικό Κοζάνης, Ολύμπια Λάρισας και Αρκαδικό.