Διαφημιστικό σποτ της ΔΟΞΑΣ Λευκάδας για την αγωνιστική περίοδο 2013 – 2014
Το διαφημιστικό σποτ της Δόξας για τη νέα αγωνιστική χρονιά 2013-2014.
Μέσα σε ένα και κάτι λεπτό αποτυπώνεται μέσα από παλιές φωτογραφίες και συνοδευτικό κείμενο η ιστορία της ομάδας και παροτρύνεται ο φίλαθλος κόσμος του νησιού μας να στηρίξει μέσα από τα εισιτήρια διαρκείας την ομάδα στη νέα σεζόν καθώς «τα καλύτερα έρχονται».