Στη Δόξα Λευκάδας ο Γιάννης Κυριακόπουλος
Στη Δόξα Λευκάδας θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν, σύμφωνα με επίσημη ανακοίνωση της ομάδας, ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (1980, 1.88), πρώην παίχτης του Πανελευσινιακού, του ΑΓΟ Ρεθύμνου, του ΚΑΟ Δράμας, της ΑΕΚ και της Ολύμπια Λάρισας.
Σε ανακοίνωσή της η ΚΑΕ Πανελευσινιακός ευχαριστεί τον παίχτη για την μέχρι τώρα προσφορά του στην ομάδα και του εύχεται καλή συνέχεια. Η ανακοίνωση αναφέρει αναλυτικά:
«Η ΚΑΕ Πανελευσινιακός νιώθει την ανάγκη να ευχαριστήσει τον αθλητή Γιάννη Κυριακόπουλο για την προσφορά του στην ομάδα τα τελευταία δύο χρόνια.
Ο Έλληνας γκάρντ βοήθησε την ομάδα της Ελευσίνας να πάρει την άνοδο στην Basket League ΟΠΑΠ και αγωνίστηκε μαζί της στην πρώτη χρονιά στην μεγάλη κατηγορία.
Του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα του που θα τον βρεί στην Δόξα Λευκάδας».