Γιορτή ψαριού στο Λιμάνι της Λυγιάς
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΓΙΟΡΤΗ ΨΑΡΙΟΥ ΣΤΗ ΛΥΓΙΑ
Σας προσκαλούμε το Σάββατο 31 Αυγούστου 2013 στη Γιορτή του Ψαριού που διοργανώνει ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κατούνας, κλείνοντας με τον καλύτερο τρόπο τις καλοκαιρινές εκδηλώσεις του τόπου μας, με ένα μεγάλο λαϊκό γλέντι, με σαρδέλα στα κάρβουνα, παραδοσιακή ριγανάδα και ζωντανή μουσική.
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 22.00 – ΛΙΜΑΝΙ ΛΥΓΙΑΣ
Σχετικά:
Από τη χτεσινοβραδινή Γιορτή Ψαριού στο λιμάνι της Λυγιάς (2012)
Μεγάλη προσέλευση κόσμου στη Γιορτή Ψαριού χθες βράδυ στη Λυγιά (2011)