Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου της Α΄ και Β΄ ΕΠΣ Π-Λ (Διαιτητές)
Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα παιγνίδια της 13ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας. Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2013 και αρχίζουν στις 3.00 μ.μ.
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΜΠΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΡΙΠΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣ. ΝΥΔΡΙΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ | ΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΣΙΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΥΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | ΣΦΟΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΜΠΑΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα παιγνίδια της 9ης Αγωνιστικής του 1ου Ομίλου του Πρωταθλήματος της Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας. Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2013 και αρχίζουν στις 3.00 μ.μ..
ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΑΥΓΕΡ. ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ | ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΣΙΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΟΥΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – ΑΝΑΓ. ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ | ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |