Έγινε η χριστουγεννιάτικη εκδήλωση με θέμα τα «παλιά παιχνίδια»
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου στην αίθουσα εκδηλώσεων του ξενοδοχείου Ionian Star η Χριστουγεννιάτικη γιορτή με ειδικό θέμα τα «παλιά αγαπημένα παιχνίδια» που διοργάνωσε, με τη συμμετοχή του Σώματος Ελληνικού Οδηγισμού και τη ζωντανή ραδιοφωνική υποστήριξη του Prisma 95.1, ο ΜΚΟ EQUAL SOCIETY, που δραστηριοποιείται στον τόπο μας.
Η γιορτή περιλάμβανε, μεταξύ άλλων, την ανταλλαγή μεταχειρισμένων βιβλίων για μεγάλους, καθώς και παιδικών βιβλίων, δώρων και παιγνιδιών.
[Gallery not found]