Με επιτυχία ο ετήσιος χορός του Πολιτιστικού Συλλόγου και Αναγέννησης Τσουκαλάδων
Του Χρήστου Κάτσενου
Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη, το Σάββατο 28 Δεκεμβρίου 2013, στο κέντρο «ΧΑΡΑΜΑ» ο ετήσιος χορός του Πολιτιστικού Συλλόγου Τσουκαλάδων και της ποδοσφαιρικής ομάδας, Αναγέννησης Τσουκαλάδων.
![]() |
![]() |
Πλήθος κόσμου, τίμησε τον Σύλλογο με την παρουσία του διασκεδάζοντας μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες, με την καταπληκτική ορχήστρα του κέντρου της οποίας ηγείται ο εξαιρετικός Ρεμπέτης, Βαγγέλης Καπότης.
Σας ευχαριστούμε και του Χρόνου.
[Gallery not found]