Εορταστική προπόνηση της ΑΓΑ TAEKWON – DO Ευκλέας Λευκάδας
Πραγματοποιήθηκε επιτυχώς η εορταστική προπόνηση TAEKWON – DO το Σάββατο 04/01/2014 στο κλειστό γυμναστήριο Λευκάδας από τους διεθνείς εκπαιδευτές ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΗ και ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟ παρουσία και του Μaster ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ.
![]() |
![]() |
Ο φιλανθρωπικός χαρακτήρας της εκδήλωσης επιτεύχθηκε καθώς συγκεντρώθηκαν αρκετά τρόφιμα ρούχα και χρήματα τα οποία δόθηκαν στο σύλλογο Φάρος προς βοήθεια των συνάνθρώπων μας.
Ευχαριστούμε θερμά τα μελή των συλλόγων ΕΥΚΛΕΑ, του ΦΑΡΟΥ και πάνω από όλα τα παιδιά μας που αγαπάνε το TAEKWON- DO…
Πληροφορίες (ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ έναντι JET OIL ΚΑΛΛΙΓΟΝΙ).
[Gallery not found]