Στη Ναύπακτο η πρώτη βόλτα της χρονιάς του ΣΥ.ΜΟ.Λ.
Ο Σύλλογος Μοτοσυκλετιστών Λευκάδας (ΣΥ.ΜΟ.Λ.) διοργανώνει την Κυριακή 19/1 την πρώτη βόλτα της χρονιάς με προορισμό τη Ναύπακτο.
Η αναχώρηση θα γίνει από την παραλία Λευκάδας στις 10π.μ. και μέσω Αμφιλοχίας – Ιόνιας Οδού οι μοτοσυκλετιστές θα καταλήξουν στη Ναύπακτο όπου θα απολαύσουν τον καφέ τους. Στις 2.00 μ.μ. έχει προγραμματιστεί η επιστροφή είτε ακολουθώντας την ίδια διαδρομή, είτε ακολουθώντας τη διαδρομή Αιτωλικό – Αστακός -Πάλαιρο – Λευκάδα.
Όσοι φίλοι θέλουν να ακολουθήσουν στη βόλτα παρακαλούνται να είναι στην παραλία πριν την ώρα αναχώρησης και με τα ντεπόζιτα γεμάτα, επισημαίνει με ανακοίνωσή του ο σύλλογος.
(Φώτο: Δήμος Ναυπάκτου)