«Θερμή υποδοχή» Αντώνη Μπέζα στην Πρέβεζα
Δεν γνωρίζουμε αν το πρόγραμμα της περιοδείας του υφυπουργού Υγείας κ. Αντώνη Μπέζα, που επισκέφτηκε σήμερα το Νοσοκομείο Πρέβεζας, όπου είχε συνάντηση με το νέο διοικητή του Νοσοκομείου κ. Νίκο Γεωργάκο και τους εργαζόμενους, «προκειμένου να ενημερωθεί για τα προβλήματα λειτουργίας του νοσοκομείου», συμπεριλαμβάνει και επίσκεψη στο ΓΝ Λευκάδας.
Όσο και αν το ψάξαμε δεν βρήκαμε κάτι, αν κρίνουμε όμως από άλλες φορές οι επισκέψεις αυτές πάνε πακέτο.
Σε κάθε περίπτωση, σύμφωνα με το preveza-info.gr, «θερμή υποδοχή» του επιφύλαξαν στην είσοδο του Νοσοκομείου πολιτικές και κοινωνικές δυνάμεις της περιοχής.