Με ομπρέλες η καρναβαλική παρέλαση στο Νυδρί
Βροχερή καθ΄ όλη τη διάρκειά της η σημερινή ημέρα, με αποτέλεσμα να πραγματοποιηθεί με ομπρέλες η καρναβαλική παρέλαση στο Νυδρί Λευκάδας.
![]() |
![]() |
Ο καιρός όμως δεν στάθηκε εμπόδιο στο ξεφάντωμα και το κέφι των καρναβαλιστών που φρόντισαν να παρουσιάσουν για μια ακόμη φορά και παρ΄ όλες τις αντιξοότητες, όχι μόνο τις καιρικές, ένα πλούσιο θέαμα στους επισκέπτες.
[Gallery not found]