Πανελλήνιοι Αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο έδαφος Ελλάδας – Κύπρου ΓΕΛ και ΕΠΑΛ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
Πανελλήνιοι Αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο έδαφος Ελλάδας – Κύπρου ΓΕΛ και ΕΠΑΛ σχ.έτους 2013-14
Την Τετάρτη 5 Μαρτίου στο Οικολογικό Πάρκο Αντώνης Τρίτσης στην Αθήνα διεξήχθη ο Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος μαθητών-τριών ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Ελλάδας-Κύπρου σχ.έτους 2013-14.
![]() |
![]() |
Την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λευκάδας εκπροσώπησαν η μαθήτρια του Μουσικού Σχολείου Λευκάδας Πάτση Μελίνα στα 3.000μ και ο μαθητής Δρακονταειδής Άγγελος των Λ.Τ.Βασιλικής στα 4.000μ όπου με το ήθος και το χαμόγελό τους τερματίζοντας μας απέδειξαν ότι η Ελλάδα που αγωνίζεται στο τέλος τα καταφέρνει.
Ο Πρόεδρος
της Οργανωτικής Επιτροπής Σχολικών Αγώνων
Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
Γκαμπρέλας Μιλτιάδης
[Gallery not found]