Φωτορεπορτάζ από τη συγκέντρωση των υποψηφίων της ΔΚ «Όλοι για τη Λευκάδα»
Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 7 Απριλίου το βράδυ, στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Λευκάδας, η συγκέντρωση των υποψηφίων της Δημοτικής Κίνησης «ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ», με επικεφαλής για το δημαρχιακό θώκο Λευκάδας στις προσεχείς δημοτικές εκλογές του Μαΐου τον κ. Κώστα Δρακοντειδή.
![]() |
![]() |
Το φωτορεπορτάζ, που ακολουθεί είναι από το εδώ επίσημο ιστολόγιο της Δημοτικής παράταξης.
[Gallery not found]