Το πρόγραμμα περιοδειών-ομιλιών των υπ. της Λαϊκής Συσπείρωσης
Στις περιοδείες θα συμμετέχει κλιμάκιο της Λαϊκής Συσπείρωσης με τους επικεφαλής των ψηφοδελτίων Δήμητρα Σταματέλου, υποψήφια Δήμαρχος Λευκάδας και Μάκη Βεροιώτη, υποψήφιο Αντιπεριφερειάρχη Λευκάδας.
Το οτι δεν αναφέρεται δεν σημαίνει οτι δεν θα έρθουν απο εκεί . Μην γινόμαστε περίεργοι το θέμα είναι να σκεφτείς ποιοι αγωνίζονται και να αγωνιστείς μαζι τους . Αντι να σε πειράζουν αυτοί που μας έχουν διαλύσει την ζωή και έχουν μούτρα και κυκλοφορούν και ζητάνε και ψήφο ….
Ρε παιδιά, το Βλυχό πουθενά; ΣΚέψου και να βγαίνατε , θα το εξαφανίζατε. Ντροπή σας! και σκεφτόμουν να σας ψηφίσω κιόλας………
Το οτι δεν αναφέρεται δεν σημαίνει οτι δεν θα έρθουν απο εκεί . Μην γινόμαστε περίεργοι το θέμα είναι να σκεφτείς ποιοι αγωνίζονται και να αγωνιστείς μαζι τους . Αντι να σε πειράζουν αυτοί που μας έχουν διαλύσει την ζωή και έχουν μούτρα και κυκλοφορούν και ζητάνε και ψήφο ….
Ελλείψει άλλου αριστερού ψηφοδελτίου το σκεφτόμουν, οπότε……….