Δήλωση υποψηφιότητας Καλομοίρας Π. Ρομποτή
ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ Π.ΡΟΜΠΟΤΗ
Υποψήφια Περιφερειακή Σύμβουλος με την Επτανησιακή Αναγέννηση
Μετά την τιμητική πρόσκληση που μου έγινε από τον Γιώργο Καλούδη και ειδικότερα από τον υποψήφιο αντιπεριφερειάρχη Πραξιτέλη Σούνδια, θέτω υποψηφιότητα στον ανεξάρτητο συνδυασμό της ΕΠΤΑΝΗΣΙΑΚΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ.
Σκοπός μου είναι να υπηρετήσω το νησί μας, μακριά από κομματικές γραμμές και εντολές, στο πλευρό ανθρώπων ικανών, ηθικών, τολμηρών και ονειροπόλων με στόχο την ευημερία και την ανάπτυξη και γνώμονα το δημόσιο συμφέρον˙ γι’ αυτό και ζητώ την στήριξή σας.
Με τιμή,
Καλομοίρα Π. Ρομποτή