Δραστηριότητες υπ. Δημάρχου Σπ. Μαργέλη
Το Σάββατο 10 Μαΐου η εκδήλωση για τους ετεροδημότες της Αττικής
Σήμερα Κυριακή 4 Μαΐου 2014 ο υποψήφιος Δήμαρχος Λευκάδας Σπύρος Μαργέλης, επικεφαλής του συνδυασμού «Ανοίγουμε πανιά», θα επισκεφθεί και θα μιλήσει στους κατοίκους των χωριών:
- Καρυώτες στις 19.00
- Λυγιά στις 20.00
- Νικιάνα στις 21.00
Το Σάββατο 10 Μαΐου 2014 στις 6:30 το απόγευμα θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο «ΤΙΤΑΝΙΑ» (Πανεπιστημίου 52) η εκδήλωση του συνδυασμού για τους ετεροδημότες της Αθήνας.