Στο Διοικητήριο Λευκάδας περιόδευσε κλιμάκιο της Λαϊκής Συσπείρωσης
Κλιμάκιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» με επικεφαλής την υποψήφια Δήμαρχο Δήμητρα Σταματέλου, αποτελούμενο από τους υποψηφίους περιφερειακούς συμβούλους Απόστολο Θερμό, Νίκο Σταματέλο και Σπύρο Ροντογιάννη, και τον υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο Σπύρο Βλάχο, περιόδευσε την Πέμπτη 8 Μάη στο Διοικητήριο Λευκάδας.
![]() |
![]() |
Οι υποψήφιοι συζήτησαν με τους υπαλλήλους του Δημαρχείου και της Περιφερειακής Ενότητας Λευκάδας, ενώ στη συζήτηση που αναπτύχθηκε κυριάρχησε το ζήτημα της κινητικότητας στο Δημόσιο, οι διαθεσιμότητες και ο φόβος της απόλυσης.
[Gallery not found]