Εσωτερικό πρωτάθλημα του Α.Σ TAEKWON-DO Λευκάδας
Πραγματοποιήθηκε σήμερα από τον Α.Σ TAEKWON-DO Λευκάδας στο κλειστό γυμναστήριο του Δήμου, το εσωτερικό πρωτάθλημα του Συλλόγου και η απονομή μαύρων ζωνών.
![]() |
![]() |
Η άψογη οργάνωση και παρουσία των παιδιών του Συλλόγου χάρισαν σε γονείς και επισκέπτες μοναδικές στιγμές.
![]() |
![]() |
Ευχαριστούμε τον Δάσκαλο του Συλλόγου Ναστόπουλο Σπύρο (6 DAN) και να τον συγχαρούμε όπως και την αθλήτρια Καρσερά Μαρία (3DAN) για την διάκριση τους στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα TAEKWON-DO που έγινε στην Λευκορωσία, που συμμετείχαν ως μέλη της Εθνικής ομάδας TAEKWON-DO Ελλάδος.