Οι υποψηφίοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στην Καρυά
Στην Καρυά περιόδευσε την Πέμπτη 15 Μαΐου 2014 κλιμάκιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» Λευκάδας, αποτελούμενο από δημοτικούς, τοπικούς και περιφερειακούς συμβούλους, με επικεφαλής την υποψήφια Δήμαρχο Δήμητρα Σταματέλου και τον υποψήφιο Αντιπεριφερειάρχη Μάκη Βεροιώτη.
Στο πιο κάτω βίντεο του Θανάση Κατωπόδη μπορείτε να δείτε την ομιλία των υποψηφίων που έγινε λόγω κακοκαιρίας σε καφενείο του χωριού.