Φωτορεπορτάζ του Νίκου Ζαβιτσάνου από τα Ασπρογερακάτα, ένα από τα μικρότερα εκλογικά τμήματα
του Δήμου Λευκάδας, το πρωί της Κυριακής των αυτοδιοικητικών εκλογών της 18ης Μάη 2014.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email