Αποτελέσματα εκλογών Δήμου Λευκάδας στα 14 από τα 71 εκλογικά τμήματα
Προηγείται ο Σπ. Μαργέλης και ακολουθεί ο Κ. Δρακονταειδής
Στα 14 καταμετρημένα εκλογικά τμήματα του Δήμου Λευκάδας από τα 71 συνολικά (ποσοστό 19.72%) προηγείται ο Σπ. Μαργέλης («Ανοίγουμε Πανιά») με ποσοστό 30.44% και ακολουθούν οι: Κώστας Δρακονταειδής («Όλοι για τη Λευκάδα») με 27.18%, Βασίλης Αραβανής («Μαζί για τη Λευκάδα μας») με 24.98%, Δήμητρα Σταματέλου («Λαϊκή Συσπείρωση») με 8.85% και Κ. Γληγόρης («Δίαυλος») με 8.55%.