Της Ιωάννας Φέτση
… Μέσα σε μία Βουλή άοσμη, άνευρη, απαθή, ανήμπορη να τους αντιμετωπίσει έτσι όπως αρμόζει σε μία Βουλή μιάς δημοκρατικής ευρωπαϊκής χώρας! Ευτυχώς που υπάρχει και ένας Πύρρος Δήμας να καθαρίσει για όλους…
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email