Δράσεις από το Κέντρο Πρόληψης «Δίαυλος» για την Παγκόσμια Ημέρα κατά των Ναρκωτικών
Σε συνεργασία με το ΚΕΘΕΑ Ηπείρου
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα κατά των Ναρκωτικών στις 26 Ιουνίου το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Λευκάδος «Δίαυλος» (σε συνεργασία με τον ΟΚΑΝΑ) διοργανώνει σε συνεργασία με το ΚΕΘΕΑ (Κέντρο Θεραπείας Εξαρτημένων Ατόμων) Ηπείρου τις ακόλουθες δράσεις:
12:30-14:30 streetwork στο Νυδρί
19:30-21:30 streetwork στη Λευκάδα
09:30-11:30 Καθαρισμός παραλίας Αη-Γιάννη