Χτυπήθηκε σκυλάκι στον Άγιο Νικήτα
Μόλις τώρα το είδαμε. Καταχωρήθηκε χθες στην ομάδα της σελίδας μας στο fb. Tο αναδημοσιεύουμε σε περίπτωση που δεν έχει παραστεί ακόμη η απαραίτητη βοήθεια:
Καλησπέρα, έχει χτυπηθεί από χθες ένα σκυλάκι στον Άγιο Νικήτα κ δυστυχώς είναι αδύνατο να μετακινηθεί. Προσπαθώ να επικοινωνήσω με την φιλοζωική Λευκάδας άλλα δεν τα καταφέρνω. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, το σκυλάκι είναι αρκετά χτυπημένο κ σαφώς ο υπεύθυνος δεν σταμάτησε. Φοράει λουράκι που σημαίνει πως κάποιος το ψάχνει. Παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει να επικοινωνήσει στο 6980998007. Ευχαριστώ πολύ. |