Αυγουστιάτικη πανσέληνος με τον Παντελή Θαλασσινό απόψε στο αρχαίο στάδιο Νικόπολης
Στον ατμοσφαιρικό χώρο του αρχαίου σταδίου της Νικόπολης που έχουν γίνει και άλλες επιτυχημένες συναυλίες θα εμφανιστεί το βράδυ στις 10 Αυγούστου, με την Αυγουστιάτικη πανσέληνο να φωτίζει τον χώρο, ο καλοκαιρινός τραγουδοποιός Παντελής Θαλασσινός με 10μελή ορχήστρα και την υπέροχη τραγουδίστρια Νάνα Μπινοπούλου, που μαζί της τραγουδούσε τον φετινό Χειμώνα στον Σταυρό του Νότου.
Οι κάτοικοι του Νομού Πρέβεζας αλλά και οι επισκέπτες θα περάσουν μια αξέχαστη μουσική βραδιά στην καρδιά του καλοκαιριού.
Ο Παντελής Θαλασσινός και οι συνεργάτες του για πρώτη φορά εμφανίζονται στην Ήπειρο και η εκδήλωση αυτή θα είναι η κορυφαία του καλοκαιριού, καθώς καμία άλλη συναυλία δεν συμπεριλαμβάνεται στο πρόγραμμα των εκδηλώσεων.